Skip to content Skip to footer

İstanbul Ayak Masajı Salonu

İstanbul Ayak Masajı Salonu

İstanbul Ayak Masajı Salonu olarak sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. tam donanımlı hijyenik salonumuzda sizlere en iyi ayak masajı hizmetini gerçekleştirmekteyiz. Ayaklarınız tüm gün boyunca iskelet ağırlığını taşımakta ve gün boyun yorgun, ağrı ve şişlikler büyük rahatsızlık hissi vermektedir. Tüm bu rahatsızlık ve sorunların tek çözümü ayak masajı olmaktadır. Refleksoloji tekniği ile gerçekleştirilen ayak masajı ile tüm ayak ağrılarınız başta olmak üzere vücudunuzda yer alan diğer ağrı ve problemleri de çözüme kavuşturmaktadır. İstanbul Ayak Masajı Salonu olarak refleksoloji alanında uzmanlaşmış uzak doğudan gelen ekibimizle sizlere en iyi ayak masajını sunmaktayız.

Ayak refleksoloji masajı ile gün içinde spor veya ayakta iş yapan kişilerde için rahatlatıcı bir terapi gibidir. Refleksoloji ayak masajı ile ayak parmağı ağrısı, ayak tabanı ağrısı olmak üzere tüm ağrı ve sızıların giderilmesi ve hafifletilmesi amaçlanmaktadır. Ayak masajı ile tüm vücutta yer alan ağrıların hafifletilmesi, stres ve kaygının minimum seviyeye düşürülmesi amaçlanmaktadır. Refleksoloji ayak masajı uygulamasında öncelikle ayakların belirlenen noktalarına basınç uygulaması yapılarak kişinin tepkisi ölçülür ve verilen tepkiye göre rahatsızlık duyulan bölgeler üzerinde ayak masajına yoğunlaşılır. Bu sebeple kişinin sorunlu bölgeleri tespit edilerek nasıl bir masaj uygulaması yapılacağına karar verilir. Her kişiye yapılan ayak masajı kişinin şikayet ve ağrılarına göre değişkenlik göstermektedir. Ayak tabanında vücudun her bölgesine sinyal gönderilen özel noktalar bulunmaktadır. Bu özel noktalar tespit edilerek kişinin şikayetine ve ağrısına göre belirlenmekte ve buna göre yapılmaktadır. Ortalama bir refleksoloji ayak masajı 30-35 dakika sürebilmektedir.

Ayak refleksolojisi masajında her kişinin ayak tabanı üzerinde belirli noktalar vardır, bu belirli noktalar tüm vücudun belirli organlarına ve eklem yerlerine karşılık gelmektedir. Ayak tabanında yer alan noktaların vücudun hangi alanına karşılık geldiğini uzmanlarımız ayak haritası ile karşılaştırarak tespit etmektedir. Bu konuda oldukça hassas ve dikkatli olmak gerekmekte ve kişinin ağrısı varsa sorunlu bir bölgesi bu alanlar üzerine ayak haritasından bakılarak buna göre bir masaj yapılmaktadır. Amaç kişinin rahat ve huzurlu bir şekilde ayak masajı geçirmesi ve varsa ağrılarının hafifletilmesi ve günlük yaşama dönüşünde çok daha zinde ve iyi olarak dönebilmesidir.

İstanbul Ayak Masajı Salonu olarak sizlere uzak doğuda uzmanlaşmış özel ekibimizle en iyi ayak masajı hizmeti sunmaktadır. Hemen firmamız ile iletişime geçerek ayak masajı ve diğer spa ve masaj hizmetlerimiz ile rezervasyon yaptırabilirsiniz.

İstanbul Ayak Masajı Fiyatları

İstanbul Ayak Masajı olarak firmamız bölgede en iyi ayak masajı, ayak spa merkezi olarak çalışmalarını başarılı bir şekilde sürdürmektedir. En iyi tekniklerle uygulanan uzak doğudan gelen ayak sağlığı uzmanlarımız ile sizlere en iyi ayak bakım ve ayak spa masaj hizmetlerini sunmaktayız. Özellikle refleksoloji teorisi ile gerçekleştirilen ayak sağlığı masajı hizmetlerinde tam sistemli çalışarak bir ayak masajından çok daha etkili olacak şekilde tüm bedeni etkileyen masajla sizlere tam destek sağlamaktayız.  Ayak tabanında yer alan basınç noktaları ve alanların vücudun her bir noktasına ve organına gelecek şekilde karşılık gelmektedir. Ayak masajı için uzak doğudan gelen ayak sağlığı uzmanlarımız en iyi şekilde uygulama yapmakta ve kişinin vermiş olduğu belirti ve tepkilere göre masaj uygulama alanlarını genişletmekte veya daraltmakta buna göre çalışmaktadır.

İstanbul Ayak Spa Merkezi

İstanbul Ayak Spa Merkezi olarak çalışmalarımızda sizlere en iyi ayak spa hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. firmamız bölgede en iyi ayak bakım ve spa uygulaması ile tüm ayaklardaki ağrı,sızı ve şikayetlerin azalmasını sağlamaktadır. Tüm gün boyunca yaşanan koşturmaca ve çalışma koşulları insanların gün sonunda ayaklarında ağrı, ödem ve şişlikler ile sonuçlanmasına neden olmaktadır. Düzenli olarak yapılan ayak masajı ve ayak spası ile birlikte günün tüm yorgunluğunu ayak spası ile atabilirsiniz. Uzak doğudan gelen ayak masajı ve spası uzmanlarımız eşliğinde en iyi ayak masajını spa merkezimizde deneyimleyebilirsiniz.

Ayakların mutlaka günün belirli zamanlarında dinlendirilmesi gerekmektedir. Ayaklarda oluşan ağrı, sızı ve ödemler gün sonunda çok büyük sıkıntı verebilmektedir. Ayaklar tüm iskelet sistemini taşıyan başlıca en önemli şeylerden biridir. Ayak sağlığına mutlaka dikkat edilmeli ve ayaklarınızın size verdiği belirtileri dikkate almanız büyük önem gerektirmektedir.

İstanbul bölgesinde firmamız en iyi ayak bakım ve ayak spa merkezi olarak çalışmalarını büyük bir titizlik ile sürdürmektedir. bir ayak masajından bir ayak spasından çok daha fazlasını sunmaktayız. Refleksoloji alanında ilerleyen ve bu uygulama ile teknik açıdan en iyi uygulamayı kişiye özel gerçekleştiren uzmanlarımız ile birlikte ayak sağlığına çok dikkat ederek her kişinin rahatsızlıkları ve şikayetlerine özel olarak uygulamalarımızı gerçekleştirmekteyiz.

Her bir kişinin ayak tabanında yer alan basınç noktaları farklı olabilmektedir. Ayak sağlığı uzmanlarımız kişinin ayak haritasını çıkartarak buna uygun olarak şekilde ayak masajı çalışmasına buna dikkat ederek gerçekleştirmektedir. Ayak sağlığında en önemli detaylar arasında yer alan basınç noktaları olmaktadır. Her bir ayak tabanında aynı kişinin el avucunda yer alan çizgiler gibi ayak basınç noktaları bulunmaktadır. Bu ayak basınç noktaları aracılığı ile her kişiye özel bir ayak masajı çalışması yapılmaktadır. Ayak basınç ve sinir ucu noktaları belirlenen özel tekniklerle uyarılarak hangi sinir ucunun vücutta yer alan hangi organa denk geldiği ayak haritası ile tespit edilmektedir. Bu yapılan tespitten sonra rahatsızlık ve ağrı sorunu olan bölgelere yoğunluk sağlanmaktadır. Daha sonra ise tamamen genel olarak diğer bölgelere de masaj yapılarak masaj sonlandırılmaktadır.

İstanbul Ayak Spa Merkezi olarak siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta ve salonumuzda her bir köşenin ayrı bir dekor ve özenle hazırlanmış olması ve tüm hijyen kurallarına sıkı bir şekilde uyarak salonumuzda sizleri beklemekteyiz. Ayak sağlığı, ayak bakımı ve ayak spası’da dair hemen herşeyi salonumuzda bulabilir ve randevu talep ederek sipariş verebilirsiniz.

Refleksoloji tekniğinin en temel tüm detayları ile uzak doğudan gelen uzmanlarımız eşliğinde gerçekleştirilmektedir. Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunmakta ve çalışmalarımızı buna uygun olacak şekilde yapmaktayız. Ayak masajı yüzlerce yıldır var ve birçok kültürü kapsıyor. Sağlığı iyileştirmek ve vücudu rahatlatmak için sıklıkla kullanılmıştır. Günümüzde ayak masajının çoğu biçimi, shiatsu ve refleksoloji gibi çeşitli disiplinlerden öğeler almaktadır. Bu gelenekler, ayaktaki 7.000’den fazla sinire baskı uygulamanın vücudun geri kalanındaki enerji blokajlarını serbest bırakabileceği inancıyla çalışır.

Bazı eski uygulamalar ve giderek artan sayıda tıbbi araştırma, ayaklarınızdaki belirli baskı noktalarına masaj yapmanın vücudunuzun tamamen farklı bölgelerini etkileyen durumları iyileştirebileceğini bile öne sürüyor. Yapılan çalışmalar gösteriyor ki refleksolojinin, tıbbi testlerden geçmek veya hastaneye yatmak üzere olan kişilerde kaygıyı azaltabileceğini göstermektedir.

Ayak masajı ve refleksoloji, ağrı kesici olarak, stresi hafifletmeye yardımcı olmak ve hatta yaralanmaların iyileşmesini hızlandırmak için kullanılabilir. Ayak masajı salonu için hemen firmamızı arayarak randevu oluşturabilir ve yerinizi ayırabilirsiniz. Bölgede aktif olarak en iyi ayak spa bakım salonu olarak sizlere en iyi hizmeti sunmaya devam etmekteyiz.