Skip to content Skip to footer

Bakırköy Aroma Terapi Masajı

Bakırköy Aroma Terapi Masajı

Bakırköy Aroma Terapi Masajı olarak salonumuz sizlere çok çeşitli masajlar ve ayak spa hizmetlerini sunmaktadır. Salonumuzda en çok tercih edilen ve talep gören aroma terapi masajı ile tüm ağrılarınızın hafifletilmesi ve giderilmesi ile kendinizi yeniden canlanmış olarak hissedeceksiniz. Daha önce masaj yaptırmadıysanız bu deneyimi yaşayarak mutlaka yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz.

Tüm haftanın koşturmacası ve iş yoğunluğu ile kendinize vakit ayırmakta zorlanabilirsiniz. Şehir hayatında iş koşturmacası, şehrin trafiği ve daha pek çok etken insanları sinirli, agresif, depresif, gergin ve huzursuz yapmaktadır. Tüm bu olumsuz negatif duygu ve hislerden arınmak için sizlere önereceğimiz en dikkat çekici ve etkisini uzun süre hissettiren aroma terapi masajını önermekteyiz.

Bakırköy Aroma Terapi Masajı olarak salonumuzda hemen her alan özel olarak dezenfekte edilmiş olup her masaj öncesinde özenle hazırlanmaktadır, masaj programı randevulu olacak şekilde düzenlenmekte ve buna göre çalışılmaktadır. Aroma terapi masajı hizmetinde aroma terapistlerimiz eşliğinde sizlerin rahatsız olduğunuz ağrı ve bölgeleriniz varsa bu bölgeler hedeflenerek kişiye özel bir aromaterapi masajı yapılmaktadır. Aynı zamanda ağrı ve rahatsızlıkların olduğu alanlar için farklı faydası ve etkisi olan yağlar kullanılmaktadır.

Aroma terapi masajı yaptırmak istiyorsanız vakit kaybetmeden salonumuzdan randevu talep ederek bu güzel şifalanmak, huzurlu ve stressiz bir yaşama dönmek için vakit kaybetmeden bizimle iletişime geçerek randevu talep edebilirsiniz. Bakırköy Aroma Terapi Masajı olarak firmamız başarılı çalışmaları ve referans listesi ile her geçen gün çoğalmakta olan memnuniyet ağımız ile farklılığımızı ortaya çıkarmaya devam etmekteyiz.

 

Bakırköy Aroma Terapi Masajı Nedir

Aroma terapi masajı çok eski yıllara dayanan bir masaj türüdür. Aroma terapi ile ruhsal ve fiziki olarak yapılan yöntemle şifa için terapi olarak tanımlanmaktadır. Aroma terapi masajı hemen herkesin dilinde şu sıralar olan ve yaptırmak istenilen bir masaj türüdür. Kelime anlamı olarak aroma koku molekülleri ile yapılan bir çeşit terapidir. İnsanın 5 duyusunu açığa çıkan en önemlileri arasında yer alan koku duyusu beyinin hemen algıladığı bir duyudur. Kokuların insanlar üzerinde çok büyük bir etkisi bulunmaktadır.

Kokuların bu mucizevi gücünün masaj ile birleşimi ile vücudun tamamen rahatlamış şifalanmış hem ruhsal hem de fiziken huzurlu hissetmesi sağlanmıştır. Aroma terapi masajı aroma terapistler tarafından yapılmaktadır. Bu alanda uzmanlaşmış hangi koku türünün hangi masaj ile desteklenmesi gerektiği, masaj teknikleri ve daha pek çok teknik detay ile mutlaka bu masajın aroma terapistler tarafından yapılması en iyi verimi almanızı sağlayacaktır.

Aroma terapi masajından kullanılan uçucu yağların her birinin farklı etkisi olmaktadır. masaj yapılacak kişinin rahatsızlıklarına göre yağ seçilmektedir. Çünkü her bir yağın farklı özellikleri ve etkisi bulunmaktadır. Vücutta ortaya çıkan selülitlerin kötü görünümü hemen her kadını rahatsız edebilmektedir, bu görünümün azaltılmasın aroma terapi masajı uygulanmaktadır.

Aynı şekilde vücutta biriken toksinlerin atılmasında, ruhun dinlendirilmesi, negatif etkilenlerin arınmak gibi pek çok olumsuz şeylerin giderilmesinde aroma terapi masajı en uygun masaj olarak nitelendirilmekte ve çok fazla tercih edilmektedir. Bakırköy Aroma Terapi Masajı olarak salonumuz en iyi özel yağları kullanmakta ve alanında uzman aromaterapistler eşliğinde sizlere gerçek bir aroma terapi masajı uygulanmaktadır.

Aroma terapi masajı öncesinde mutlaka aromaterapiste hangi yerde ağrınız olduğunuzu mutlaka belirtiniz buna göre sizi sakinleştirecek ve ağrılarınızı hafifletip sizi rahatlatacak yağlar seçilmektedir.

Kullanılan birkaç yağı belirtmemiz gerekirse;

Sakinleştirici; özelliği ile bilinen papatya, sardunya ve lavanta yağı

Enerji verici; olarak ise biberiye yağı

Canlandırıcı; olarak ise adaçayı, neroli, ylang-ylang ve gül yağı

Arınma: olarak ise çay ağacı yağı, çam ve okaliptüs yağı tercih edilmektedir.

Tüm bu yağlar ile kişiye özel bir terapi oluşturulmakta ve masaja buna göre başlanılmaktadır. Masaj yaptırmadan hemen önce yemek yemekten kaçınmalısınız. Çok fazla yemek yiyerek salona gelmeniz masaj sırasında rahatlamadan çok midenizde baskı ve rahatsızlık hissi uyandırabilir. En az masajdan 1-2 saat önce yemek yemeği bitirmeniz çok daha iyi olacaktır.

Aroma terapi masajı ile vücudun, zihnin dinginleşmesi, huzurlu ve rahatlamış bir ruh hali ile tüm yoğun geçen iş stresiniz çok hızlı şekilde ortadan kalkacaktır. Özellikle düzenli olarak yapılan aroma terapi masajı ile ruh haliniz, bedenen ve zihnen çok daha iyi bir şekilde güne başlamış olacaksınız. Stresten her daim uzak, daha huzurlu bir yaşam sizleri bekliyor.

Aroma Terapi Masajı Faydaları Nelerdir

Bu masajı yaptırmadan önce hemen herkesin sorduğu soru faydası nelerdir. Aroma terapinin sağlamış olduğu faydaları saymakla bitmemektedir. Her masajda olduğu gibi aroma terapi masajı ile birlikte vücut hem bedenen, hem de ruhen pozitif, huzurlu bir şekilde etkilenmektedir. Aroma terapi masajı ile birlikte aslında hem vücut hem zihnen hem de cildiniz oldukça fazla olumlu bir şekilde etkilenmektedir.

Aroma terapi masajı faydalarını sizlere sıralayacak olursak;

Ölü cilt hücrelerini canlandırır

Vücudu gevşetir

Zihni rahatlatır

Cildi besler

Ağrıların azalmasına yardımcı olur

Tüm kasların gevşemesini sağlar

Depresyonu önler

Sarkmaların toparlanması ve cildin sıkılaşmasını sağlar

Akne ve sivilcelerin giderilmesinde yardımcı oluyor

Deri hastalıkları tedavisinde yardımcı oluyor

Baş ve vücut ağrıların giderilmesinde yardımcı oluyor

Aroma terapi yağı bir kişiyi tamamen yeniden oluşturmakta ve ruhsal, fiziken tüm rahatsızlık ve sıkıntıları en hızlı şekilde yok etmektedir. Masajda kullanılan uçucu özel yağlar hücrelerinizi yeniler ve zihninizi, kaslarınızın gerginliğini azaltarak canlanmasını sağlar. Aynı zamanda cildinizin pul pul olan görünümünü düzeltir ve yoğun bir nem vermektedir.

Aroma terapi masajının tüm bu faydalarından en hızlı şekilde yararlanmak isterseniz vakit kaybetmeden randevu alarak sizde bu eşsiz masajdan faydalanabilirsiniz.

Aroma Terapi Masajı Nasıl Yapılır

Herhangi bir ağrı, sızı gibi durumlarda stressiz bir yaşam için aroma terapi masajı tamda size göre bir masaj türü olacaktır. Günlük iş hayatının, trafiğin stresinden uzaklaşmış ve rahatlamış bir anı kim istemez ki. Doğal yağlardan oluşturulmuş seçenekler ile her ağrı veya sızıya özel olarak uygulanan canlandırıcı, dilendirici, sakinleştirici etkileriyle aroma terapi masajından hiç ayrılamayacaksınız. Bu masaj anında uyarıcı etki vermekte ve yağların eşsiz kokusu ve etkisi ile dinlendirici ve huzurlu bir an sizleri bekliyor olacak.

Doğal yağlar ile yapılan bu masaj her kişinin ağrı ve sorununa göre ayrı bir teknik ile yapılmaktadır. Tüm gün ayakları üstünde çalışan kişiler için aroma terapi masajı ile birlikte destekleyici ayak spasını önermekteyiz. Bu çifte iki etkili rahatlatıcı masaj ile kendinizi daha zinde ve rahatlamış hissedeceksiniz. Bakırköy Aroma Terapi Masajı ile uygulamasında vücudun çeşitli noktalarına yapılan özel yağlarla gerçekleştirilen masaj ile kişinin tüm ağrı ve sorunlarından en hızlı şekilde uzaklaşması hedeflenmektedir.

Bakırköy Aroma Terapi Masajı için hemen randevu talep ederek masaj için daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Aroma terapi masajı ile çok daha zinde, enerjik ve rahatlamış olarak tüm işlerinize dönebilirsiniz. Bakırköy Aroma Terapi Masajı olarak alanında uzman aroma terapistlerimiz, masözlerimiz ve başarılı planlı ekibimiz ile sizlere tam destek sağlamayı sürdürmekteyiz.