Skip to content Skip to footer

Bakırköy Ayak Masajı Salonu

BAKIRKÖY AYAK MASAJI SALONU

Bakırköy Ayak Masajı Salonu hizmetinde bir masaj salonundan çok daha fazlası için tam uzman ekibimizle birlikte çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. İnsan iskelet yapısını ayakta tutan en önemli şeylerden biri ayaklardır. Ayaklar ne kadar sağlıklı ve iyi olursa o kadar iyi ve konforlu bir yaşam sürülebilir. Ayak bakımı ve ayak masajı ile beraber çok etkili ve bir o kadar sağlıklı bir hizmeti sizlere sunmaktayız. Ayak bakımı denilince sadece pedikür ve diğer bakımlar algılanmamalı.

Bakırköy Ayak Masajı Salonu olarak biz çıkmış olduğumuz bu yolda çalışmalarımızda ayak sağlığı ve refleksoloji üzerinden gelişmiş özel sağlıklı masajlar uygulayarak ayaklarınızın sağlığı ve daha rahat bir yaşam sürdürebilmek için sizlere yardımcı olmaktayız. Uzak doğudan yetişmiş bu işin uzmanı ayak sağlık uzmanları ayaklarınızın sağlık haritasını çıkararak hangi alanlarda hangi masaj ve uygulamalarının yapılacağını sizlere belirtmekte ve her kişinin ayaktaki sorunlarına göre bir ayak masajı uygulaması yapmaktayız.

Ayak sağlığı sloganıyla çıkmış olduğumuz bu hizmette salonumuz ayaklarınız için bilimsel en iyi çalışmayı sunmaktadır. Refleksoloji ayak masajı temelinde ayakların vücudun aynası olduğu bilgisine dayanmaktadır. Yani ayaklar aslında rekleksolojiye göre vücudunuzun her bir noktasını temsil etmektedir. Vücudunuzun her alanını ayaklarınızın altında geçen sinir hücreleri ile bağlantılıdır. Ayakların belirli noktalarına verilen basınç ve etki vücudunuzun diğer bölümlerine de etki etme düşüncesine dayanır. Bir nevi refleksoloji bir denge masajıdır.

Ayak masajında refleksolojinin büyük bir önemi vardır. Refleksoloji yaklaşık on iki bin yıllık bir geçmişi olan geleneksel tıbbın doğuş ve uygulama yeri olan çin ve mısırda ortaya çıkmıştır. Uzun seneler boyunca bu keşfedilmiş olan masaj günümüzde hala birçok alanda uygulanmaktadır. Aynı zamanda bilimsel olarak ta geçen ve tercih edilen refleksoloji masajı pek çok kişi tarafından tercih edilmektedir.

Ayak masajı insana rahatlık ve bir huzur vermektedir. Unutmayın ki ruhsal sağlık ve meditasyonda da ilk önce ayaklardan başlanmakta ve buna uyumlu olarak ayak sağlığı büyük önem kazanmaktadır. Sadece ayak bakımında değil, ayak sağlığı için ayak masajı da büyük bir önem kazanmaktadır.   Ayak masajı salonumuzda özenle oluşturulmuş ayak masaj alanlarımız, ayak bakım alanlarımız ile sizlere yardımcı olmaktayız.

Refleksolojinin birçok faydası bulunmaktadır. Ayak sağlığı için refleksolojiyi mutlaka önermekteyiz. Ayak sağlığında refleksoloji yaptırılan ayaklarda pek çok önemli etkileri vardır. Refleksoloji ayak masajı yaptırdığınız zaman;

  • Ağrı kesici özelliğindedir, kan dolaşımını hızlandırır
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir
  • Stres azaltıcıdır
  • Toksin arındırıcıdır
  • Kaslardaki spazmları azaltır
  • Vücutta yer alan ödemlerin azaltılmasına yardımcı olur.
  • Bağışıklık sistemini güçlendirir.
  • Migren ve baş ağrısı şiddetini azaltır
  • Kan basıncını düzenler
  • Vücut sağlığı için faydalı olan hormonları uyarmak

Tüm bu olumlu etkilerin hepsini bir arada görmeniz mümkündür. Ayak masajı ile çok daha iyi ve zinde bir yaşam sürdürmek artık çok kolay olacaktır. Refleksoloji ayak masajında en önemli olan bu alanda uzman kişiler tarafından yapılmasıdır. Bu alanda uzmanlığını almış uzman ekibimiz ile birlikte sizlere en iyi ayak masajını sunmaktayız. Randevulu olarak çalışmakta ve ayak masajı hizmeti almak için hemen randevu oluşturmanızı tavsiye ediyoruz.

İnsanlar için en önemli şeylerden biri sağlıktır. Sağlıklı bir beden de olmak insana huzur, mutluluk ve rahatlık verir. Çok daha kaliteli bir yaşam biçimi sunar. Öncelikli olarak ayak sağlığı için mutlaka uzmanlık gerektiren ayak masajı olan refleksoloji masajını yaptırmanızı şiddetle tavsiye etmekteyiz. Farklı seans ve aralıklarla ayak masajı yapılmakta ancak ayak masajını haftada 1 kere sizlere önermekteyiz.

Bakırköy Ayak Masajı Salonu olarak firmamız bölgede çalışmalarını çok başarılı bir şekilde sürdürmektedir. Sizlerin ayak sağlığınızı düşünmekte ve tam donanımlı bir ayak sağlığı salonu açarak alanında uzman ekibimiz ile birlikte sizlere yardımcı olmaktayız. Ayak masajı hizmetinde sizlere en iyi uzmanlarımız eşliğinde çalışmalarımızı başarılı bir şekilde sürdürmekteyiz. Masaj günlük hayatın tüm stresini ve gerginliğini rahat bir şekilde üzerinizden atmanıza yardımcı olan bir lüks olarak yer almaktadır. Yoğun geçen iş hayatı koşturmacasında ayaklarınız tüm bedeninizin yükünü taşımaktadır. İnsan vücudunda en fazla sinir hücresi ayaklarda bulunmaktadır.

Ayaklara masaj yaptırmak bedene masaj yaptırmaktan daha önce gelmektedir. Ayak masajı tüm sinir uçlarını rahatlatmakta ve bedenen bir rahatlık vermektedir. Eğer daha önce ayak masajı yaptırmadıysanız, mutlaka salonumuza gelerek ayak masajı yaptırmanızı tavsiye etmekteyiz. Ayak masajının mutlaka bu alanda uzmanlaşmış kişiler tarafından yapılması gerekmektedir. Ayak tabanında bulunana sinir uçlarının her bir alanı ayrıdır. Bu sinir uçlarının bulundukları alanların çok iyi bilinmesi bu alanlara özel olarak tekniklerle uygulanan masajlarla sinir uçları rahatlatılmaktadır.

Bakırköy Ayak Masajı Salonu hizmetlerimizde ayak masajı, sırt masajı, omuz masajı, geleneksel thai masajı, tahai yağlı mesajı, aroma terapi mesajı ve vücut masajı, manikür ve pedikür hizmetlerimiz ile salonumuzda alanında uzman kişilerce hizmetlerimizi sürdürmekteyiz.

Bakırköy Ayak Masajı Salonumuzda en çok talep gören masajlarımız arasında aroma terapi masajı ilgi görmektedir. Aroma terapi masajı aromatik yağların kullanıldığı bir masaj türüdür. Özellikle kokuların iyileştirici etkisi olduğu gücü ile masajın birleştirici etkisi ile çok iyi bir etkisi olan masaj olarak tercih edilmektedir. Her yağın iyileştirici ve farklı etkisi bulunmaktadır. Masaj yaptıran kişinin sıkıntılarına göre aroma terapistlerimiz tarafından en uygun olacak yağ seçilmekte ve aroma terapi masajı buna göre yapılmaktadır.

Aroma terapi masajında bir çok rahatsızlıklara çözüm ve rahatlık vermektedir. Selülitli bir görünüme sahip olan ciltler için bu görüntülerin azaltılmasında, vücuttaki toksinlerden kurtulmaya, ruhun dinlendirilmesi, vücuttaki yer alan belirli bölgelerdeki ağrıların giderilmesine, negatif ruh halinden arındırılmaya kadar pek çok güzel etkiyi aroma terapi masajı ile alabilirsiniz. Aynı zamanda aroma terapi masajı ile rahatsızlıkların tedavisinin tamamlayıcı rolü olmasının yanı sıra; uykusuzluk, baş ağrısı, dolaşım problemleri, anksiyete, sindirim sorunları ve bazı sedef türlerine karşı oldukça etkili olarak tüm bu sorunları iyileştirici etkisi bulunmaktadır.

Bakırköy Ayak Masajı Salonu Kişiye Özel Terapi Uygular

Bakırköy Ayak Masajı Salonu ziyaret ederek diğer masajlarımız hakkında detaylı bilgi alabilir ve rahatsızlığınıza göre kişiye özel masaj paketi oluşturulmakta ve daha etkili masaj uygulaması ile salonumuzdan daha huzurlu ve mutlu bir şekilde ayrılmış olursunuz. Yoğun iş hayatının bedene vermiş olduğunu yorgunluk, stres ve kaygılar oldukça kişiyi yıpratmaktadır. Buna en iyi çözüm yolu ise bedenen rahatlamak için ayak masajı yaptırmakla başlamak çok daha iyi olacaktır. Vücudunuzda ilk önce arınmayı ayaklarınızdan başlamalısınız. Tüm bedenin yükünü taşıyan ayaklar gün boyunca çok fazla baskı ve ağırlık taşımakta ve gün boyu ayakta durmak insanı gerçekten çok fazla zorlamaktadır. Ruhsal, bedenen ve ruhen bir arınma işlemine hemen herkesin ihtiyacı vardır.

Ayak masajı salonumuz ile hızlı bir şekilde iletişime geçerek hemen randevu oluşturabilirsiniz. Ayaklarınızın sağlığını asla ihmal etmemelisiniz. Alanında uzman kadromuz ve profesyonel personellerimiz ile sizleri evinizde gidi hissettirmekteyiz. Ruhen, bedenen tüm streslerden uzak bir his için ayak sağlığınıza dikkat etmeli ve refleksoloji uzmanlarımız eşliğinde ayak masajlarında ağrı noktalarınız tek tek tespit edilerek buna özel bir ayak masajı uygulaması oluşturulmaktadır.